Türkçe | English | Français
Profesyoneller & Ev Kullanıcıları için Bakır Mutfak Ürünleri
 

ÖMÜR BOYU GARANTİ BELGESİ

Soy tüm ürünlerine üretim defolarına karşı ömür boyu garanti vermektedir. Kullanım esnasında bozulan herhangi bir ürünü aynı ya da benzeriyle değiştirmeyi temin ediyoruz. Garantimiz ticari kullanım için geçerli değildir.

Soy Garanti Şartları

Soy Türkiye, talimatlar doğrultusunda olan normal kullanım sırasında, gerek malzeme, gerek yapım ve işçilik konusunda defolu bulunan herhangi bir ürünü değiştirecektir. Hor kullanımdan ve sû-yıisti’mâlden doğan zarar bu kapsamın dışındadır.

Soy ürününüzü en sağlıklı şekilde ve tüm garanti kıstasları kapsamında muhafaza etmek için:

Uzun süreler boyunca yüksek ısılara maruz bırakmayınız. Yanan ocakta boş tava / tencerenizi uzun müddet tutmayınız. Bulaşık makinesinde yıkamayınız. Pişirme yüzeyinde metal / madeni malzeme kullanmayınız. Aşındırıcı süngerlerin, çelik yünlerinin, kazıyıcı maddelerin, çamaşır suyunun ve fırın temizleyicilerinin kullanımı tavsiye olunmamakla beraber ürününüzü çizip ürüne zarar verebilmektedir. Ürünün yanlış ve hor kullanımı ömür boyu garanti hakkınızı butlan kılacaktır.

Çamaşır suyu kullanımı ürünün Kalay veya Gümüş kaplamasını aşındıracağından hiçbir Soy ürününde kat’iyetle kullanılmamalıdır.